חייבים את ה-ESTA דחוף? לקבלה תוך 72 שעות

פטור מויזה לארצות הברית

תוכנית פטור מויזה לארצות הברית, או בשמה המקוצר – VWP (Visa Waiver Program), זוהי תוכנית שנותנת את האפשרות לאזרחים מ40 מדינות שונות שיש להן הסכם מיוחד עם ארה”ב, להגיע לארצות הברית למטרות תיירות ועסקים עד 90 יום נוכחות. אך, לפני שיתנו לכם לעלות על הטיסה לארה”ב (גם אם אתם אזרחים של מדינה שיש לה פטור מויזה לארצות הברית), אתם תצטרכו לעמוד באופן אישי בדרישות המחמירות בכדי שלוודא שאתם אכן ראויים להיכנס לשטח ארה”ב.

מה ההבדל בין המצב כיום (ויזה) לבין המצב אם יהיה פטור?

בעבר הלא כל כך רחוק, ישראלים לא יכלו להגיע לארצות הברית ללא ויזה, אבל, בשנים האחרונות החלה ישראל לקדם את נושא פטור מויזה לארצות הברית. כאמור, פטור מויזה יינתן למדינה שעברה לשימוש בדרכונים ביומטריים בלבד, ובעבר, ישראל לא הייתה מעוניינת להעניק לארצות הברית את המאגר הביומטרי של אזרחיה, אך בשנים האחרונות שונה השירות הנ”ל ויתרה מכך, גם אזרחים אמריקאים לא יצטרכו לערוך ויזה לישראל (מה שגם היה גורם בעייתי בעבר עבור ישראל, במיוחד כי היו אזרחים אמריקאים אשר יכלו להגיע לישראל במטרה המהווה סכנה).

למעבר למילוי טופס DS-160 בעברית

מה ההבדל בין הפטור לויזה? ומה יותר כדאי?

אנשים רבים נוטים להתבלבל בין “פטור מויזה” לויזה ממשית, ורבים אף מתבלבלים בין היתרונות והחסרונות השונים שיש לכל אחת מהאפשרויות להציע.

פטור מויזה לארה”ב

פטור מויזה לארה”ב, יעניק את האפשרות לאזרחים של מדינה ישראל לבקר בארצות הברית למשך תקופה של 90 יום בלבד, בזמן שחייב להיות לכם כרטיס חזרה ואתם תצטרכו להצהיר על חוסר עבר פלילי. אזרחי ישראל שיהיו מעוניינים לבקר עם ויזה לארה”ב יצטרכו להיות בעלי דרכון ביומטרי המגיע עם שוו אלקטרוני ולהצהיר כי הנסיעה מיועדת רק לצורכי תיירות או עסקים בלבד.

ויזה לארצות הברית

ויזה לארצות הברית לעומת כל זאת, תעניק לכם את ההזדמנות לקבל אישור כניסה לארצות הברית לתקופה הרבה יותר ארוכה (נכון להיום, תקופה של 10 שנים). לבעלי העסקים אפילו, ניתן להוציא ויזה לתקופת זמן הרבה יותר ארוכה ובתנאי שאתם מצהירים על כך שאתם מפתחים עסק בארה”ב או משקיעים בפיתוח עסקי חדש (מה שנקרא – ויזת משקיעים).

לפיכך, הויזה עצמה עדיפה יותר, שכן, תקופת הזמן שבה תקבלו את הויזה יאפשר לכם טיסה לארה”ב למשך שנים רבות, מה שלא תקף בפטור מויזה, המצריך בקשות חוזרות ותמידיות עבור כניסה לארצות הברית.

למעבר למילוי טופס DS-160 בעברית

איך אפשר לקבל את הפטור באמצעות מערכת ESTA

גם כשינתן לאזרחי ישראל פטור מויזה לארצות הברית, אתם בכל זאת תצטרכו לעבור בדיקה מהירה דרך מערכת ESTA, שהינה מערכת סינון הבודקת את הנתונים האישיים שלכם ויכולה להתריע בכל רגע נתון אם מדובר באדם חשוד שאינו עומד בקריטריונים המיועדים לנסיעה לארצות הברית.

אנחנו בויזה סנטר מתחייבים לעזור לכם לקבל את האישור לויזה עבור הטיסה שלכם לארצות הברית. אנחנו נוודא כי יש לכם את הנתונים הדרושים בידיים בכדי לקבל את הויזה השווה ביותר בעולם – הויזה שתעניק לכם את האפשרות לטוס לאחת המדינות המשפיעות ביותר בעולם!

אז למה אתם מחכים?

השאירו את הפרטים שלכם ממש עכשיו באתר ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר ולהשיב לכם על כל השאלות החשובות אודות קבלת ויזה לארצות הברית. ולמרות שכולם מדברים על הוצאת פטור מויזה לארצות הברית, נראה שהתהליך עוד לא יאושר כל כך במהירות ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן – לאפשר לכם לקחת את הויזה המיוחדת שתעניק לכם את האפשרות לטוס לארצות הברית למטרות תיירות או עסקים.

לשירותי הוצאת / חידוש / הקדמת תור לויזה השאירו פרטים או התקשרו