חייבים את ה-ESTA דחוף? לקבלה תוך 72 שעות

ויזת עסקים לארה”ב

בעולם יותר ויותר גלובלי, היכולת לנהל עסקים בינלאומית הפכה חיונית עבור יזמים ואנשי מקצוע רבים. עבור אנשים ישראלים המבקשים לבחון הזדמנויות עסקיות בארה”ב, הבנת המורכבות של מערכת הוויזות לעסקים בארה”ב היא חשובה ויכולה להשפיע מאוד על יכולות התנועה שלהם בעסקי.

סוגי ויזות למטרות עסקים

ארצות הברית מציעה מספר סוגים של ויזות עסקים הנותנות מענה לצרכים ותרחישים שונים. אשרות אלו מעניקות לאזרחים ישראלים את האפשרות להיכנס לארה”ב למטרות הקשורות לעסקים, כגון השתתפות בפגישות, כנסים, משא ומתן והקמת מיזמים עסקיים.

שלוש קטגוריות הוויזה הרלוונטיות ביותר הן:

 • ויזה B-1: ויזת מבקר עסקי: אשרת B-1 מיועדת למבקרים עסקיים זמניים, ומאפשרת להם לעסוק במגוון רחב של פעילויות עסקיות כגון השתתפות בפגישות, התייעצויות, כנסים וניהול משא ומתן על חוזים. זה לא מתיר למחזיק לעבוד או לקבל משכורת ממקור אמריקאי. (עד לחצי שנה)
 • ויזת E-1: ויזת סוחר באמנה: אשרת E-1 זמינה לאזרחים ישראלים העוסקים בסחר משמעותי בין ארה”ב וישראל. כדי לעמוד בתנאים לויזה הזו, הסחר חייב להתבצע במסגרת אמנה בין שתי המדינות. אשרה זו מתאימה לבעלי עסקים ישראלים ולעובדי חברות מתאימות המבקשים להקים או לנהל את העסק שלהם בארה”ב. (עד לשנתיים, ניתנת להארכה)
 • ויזת E-2: אשרת משקיע באמנה: אשרת E-2 מיועדת לישראלים המעוניינים להשקיע כמות הון ניכרת בעסק בארה”ב. בדומה לויזה E-1, הזכאות תלויה בקיומה של אמנה דו-צדדית. ויזה זו אידיאלית למשקיעים המעוניינים לפתח ולכוון באופן פעיל את מפעל ההשקעות שלהם. (עד ל5 שנים, מצריכה חידוש)

קריטריונים לזכאות

כדי להיות זכאים לאחת מהוויזות העסקיות האמורות לארה”ב, מועמדים ישראלים חייבים לעמוד בקריטריונים ספציפיים:

 • בעל אזרחות ישראלית.
 • מתכוון להיכנס לארה”ב באופן זמני למטרות עסקיות.
 • לשמור על קשרים עם ישראל ולהפגין כוונה לחזור לאחר נסיעת העסקים.
 • בעל התאמה לדרישות המפורטות עבור כל סוג ויזה (B-1, E-1 או E-2).

תהליך הגשת הבקשה

 1. מילוי טופס DS-160: זהו טופס הבקשה המקוון שצריך למלא עבור כל אשרות שהן לא למטרת הגירה בארה”ב. לכל סוג ויזה יש לספק מידע ספציפי.
 2. תשלום של אגרת הויזה: יש לשלם את אגרת הבקשה לויזה לפני תזמון הראיון לויזה. העמלות משתנות בהתאם לקטגוריית הויזה.
 3. קביעת ראיון ויזה: על המועמדים לתאם פגישה בשגרירות או בקונסוליה הקרובה של ארה”ב. הקפידו להביא את כל המסמכים הדרושים לראיון.
 4. איסוף מסמכים נדרשים: רשימת המסמכים כוללת דרכון תקף, תמונה בגודל פספורט, דף אישור בקשה ומסמכים תומכים המבוססים על סוג הויזה הנבחר (כגון תיעוד סחר עבור ויזות E).
 5. השתתפות בראיון הויזה: הראיון הוא שלב קריטי שבו הפונים יישאלו שאלות לגבי כוונותיהם העסקיות והקשרים שלהם לישראל.
 6. המתנה לעיבוד הויזה: לאחר הראיון, זמני טיפול הויזה משתנים. ויזות E דורשות בדרך כלל עיבוד נוסף בהשוואה לאשרות B-1.

היתרונות של ויזות עסקים לארה”ב לישראלים

יזמים ואנשי מקצוע ישראלים יכולים להשיג מספר יתרונות על ידי קבלת ויזת עסקים לארה”ב:

 • גישה לשווקים גלובליים: השוק האמריקאי הוא אחד הגדולים והמשפיעים בעולם, ומספק הזדמנויות עצומות לצמיחה והתרחבות עסקית.
 • נטוורקינג ושיתוף פעולה: השתתפות בכנסים, תערוכות ומפגשים בארה”ב מאפשרת לישראלים להתחבר עם עמיתים בינלאומיים ושותפים פוטנציאליים.
 • הזדמנויות השקעה: ויזות E-2 מאפשרות למשקיעים ישראלים לתרום לכלכלת ארה”ב תוך חתירה למטרות העסקיות שלהם.

לסיכום

ניווט בתחום ויזות העסקים בארה”ב יכול להיות מורכב, אבל עבור ישראלים המבקשים להתחבר לנוף העסקי המשגשג בארה”ב, התגמול יכול להיות משמעותי. על ידי הבנת קטגוריות הויזה, קריטריוני הזכאות, תהליך הבקשה וההטבות, יזמים ואנשי מקצוע ישראלים יכולים לתכנן ביעילות את המיזמים שלהם ולנצל את מלוא ההזדמנויות שמציע השוק האמריקאי. ככל ששתי המדינות ממשיכות לחזק את קשריהן, הדרך להצלחה באמצעות אשרות עסקים בארה”ב פתוחה ומבטיחה הזדמנויות עסקיות רבות שלא כדאי להחמיץ.

רוצים להוציא ויזה לארצות הברית? השאירו פרטים או התקשרו ואנחנו נסייע לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות! >>

לשירותי הוצאת / חידוש / הקדמת תור לויזה השאירו פרטים או התקשרו