חייבים את ה-ESTA דחוף? לקבלה תוך 72 שעות

כמה עולה ויזה לארה”ב?

אם אתם תוהים לגבי הוצאת ויזה לארה”ב מחיר, כדאי לדעת כי עלות ויזה לארה”ב היא קבועה, למעט מספר תשלומים נלווים אשר מתווספים להוצאת הוויזה. לאחר ביצוע של כמה שלבים שונים, יהיה ברור לכם כמה עולה להוציא ויזה לארצות הברית, אז בואו נדבר על שלבים אלו.

בכל מה שקשור לתהליך הוצאת ויזה לאמריקה, יש לדעת כי מחיר ויזה לארה”ב מורכב מכמה גורמים שונים. למשל, מחיר האגרה של הוצאת הוויזה, מה שעומד על סך 160 דולרים אמריקנים. מעבר לכך, ויזה לארצות הברית מחיר אמור להשתנות בהתאם לסוג הטיסה שלכם. אם תטוסו כאנשי עסקים, כמשקיעים או למטרת עבודה, יהיו לכך השלכות על מחיר הוצאת ויזה לארה”ב.

למעבר למילוי טופס DS-160 בעברית

ויזה לארצות הברית – סוג הוויזה ומטרת הנסיעה

לרבות ילדים, כל אדם שזקוק לוויזה עבור אחת מהמטרות הבאות יצטרך לשלם 160 דולרים אמריקנים על אגרת הוויזה. למשל, אם תצטרכו לבצע נסיעות עסקיות, כמו גם נסיעות לצורך ביקור משפחה וטיולים באמריקה.

יש לציין, נסיעה עסקית היא כאשר הנוסע הינו אדם אשר נוסע לפגישת עסקים, להשתתפות בכנס מסוים וכו’. אין כאן כוונה לעובדים אשר נוסעים בשליחות מקום עבודתם.

אם מטרת הנסיעה שלכם היא עבודה אשר מצריכה אדם בעל כישורים מאוד ספציפיים, וכאשר יש לכם מעסיק ידוע על ידי החוק, עלות אגרת הוויזה שלכם תהיה 190 דולרים אמריקנים.

יש לציין, 190 הדולרים נדרשים לתשלום גם במקרים בהם כישוריכם המיוחדים נדרשים, אבל אתם לא מקבלים שכר על עבודתכם (כמו בשליחות דת למשל).

ובמקרים בהם תידרשו לצאת לארה”ב כדי לבצע השקעה משמעותית עבור המשק האמריקני, תצטרכו לשלם 270 דולרים אמריקנים. לדוגמה, נסיעות הקשורות לייבוא או ייצוא, סחר של סחורות ועוד.

למעבר למילוי טופס DS-160 בעברית

למידע המלא על קביעת תור בשגרירות >>

עלויות נוספות שיכולות להיות להוצאת ויזה לארה”ב

לאחר שדיברנו על הוצאת ויזה לארה”ב מחיר, חשוב להבין כי עלות ויזה לארה”ב כוללת גם עלויות נלוות שונות. ויזה לארה”ב מחיר כולל לא רק את תשלום האגרה, אלא גם תשלום אגרה הנקראת SEVIS שסכומה הוא 200 דולרים אמריקנים.

כמו כן, כאשר שואלים כמה עולה להוציא ויזה לארצות הברית, יש לדעת כי מחיר ויזה לארה”ב כולל גם את הנפקת המסמכים הרלוונטיים.

תצטרכו להנפיק מסמכים מהבנק, אישור קיום נכסים בארץ ועוד. ולבסוף, ויזה לארצות הברית מחיר כולל גם את הסיוע המקצועי בתרגום לאנגלית של כל אותם מסמכים שאתם תנפיקו.

ויזת תייר לארה”ב

קודם כל, חשוב לדעת שבעזרת ויזת תייר, שהיא כנראה הפופולארית ביותר, לא ניתן לעבוד בארה”ב. עם זאת, כן ניתן לבקר בני משפחה, לבקר בארה”ב למטרת טיפול רפואי, לימודים שאינם לימודי אקדמיה גבוהים, השתתפויות בתחרויות שונות ועוד.

חשוב לדעת, ברוב המקרים ויזת תייר לארה”ב ניתנת רק במקרים בהם המבקרים מתכננים לשהות באמריקה למשך עד 90 ימים בלבד.

עוד חשוב לציין, במידה שהגשתם בקשה והיא נדחתה, לא יהיה ניתן להגיש בקשה נוספת, ככה שחשוב לעשות זאת בצורה נכונה.

למעבר למילוי טופס DS-160 בעברית

ויזת עבודה לארה”ב

אם אתם מעוניינים לקבל ויזת עבודה לארה”ב קחו בחשבון כי הוויזות הנפוצות הן מהסוג של 1B ו-H. ויזות אלו מיועדות עבור אנשי מקצוע מיומנים אשר עונים על קריטריונים שקבעה רשות ההגירה. באמצעות ויזה זו, ניתן קבל אשרת עבודה באמריקה למשך 3 שנים.

חשוב לציין, פרק הזמן המוגדר לעבודה בארה”ב משתנה מאדם לאדם. כמו כן, אם קיבלתם ויזת עבודה לארה”ב, אתם תהיו רשאים להגיש בקשה עבור בני המשפחה שלכם ולשפר את הסיכויים שלהם לקבל את הוויזה הנחשקת.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: חידוש ויזה לארה”ב | שירות הקדמת תורים לויזה.

לשירותי הוצאת / חידוש / הקדמת תור לויזה השאירו פרטים או התקשרו